Logotipų siuvinėjimas

Siuvinėjimo technologija yra lanksti įvairių dizainų įgyvendinimui, žinoma, jeigu logotipas yra sudėtingas – nuotraukos tipo, tada siūlome rinktis spaudos technologiją. Tačiau siuvinėjimas turi daug savų privalumų. Įmanomi logotipai su daugybe įvairių spalvų, atspalvių, o norint prabangesnio varianto siūlome metalizuotus aukso, sidabro ar bronzos spalvos siūlus, kurie tinka ne tik logotipams, bet ir įvairioms progoms ruošiant dovanas, pvz. vardinius ar datuotus rankšluosčius vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, kepurėles poroms meilės dienos proga ar metinėms ir pan.

Labai skatiname klientų kūrybingumą ir žavimės kiekviena Jūsų idėja, tačiau mielai patarsime, kas technologiniu atžvilgiu siuvinėjime atrodytų gražiau. Logotipo ar paveikslėlio mažiausią dydį rekomenduojame ~0,5 cm, norint išgauti tinkamą ir kokybišką vaizdą, didžiausias dydis priklauso nuo Jūsų poreikio, bet dažnai rekomenduojame apie 30 cm maksimalų dydį. Linijos storis turėtų būti bent 2 mm.

Siuvinėjimas susideda iš programos paruošimo – tai Jūsų atsiųsto paveikslėlio, piešinio ar nuotraukos pritaikymas, dygsnių sudėliojimas siuvinėjimo mašinai, tuomet siuvinėjimo programos perkėlimas į mašiną ir spalvų bei vietos užprogramavimas.

Tiksli siuvinėjimo kaina priklauso nuo norimo logo dydžio ir dizaino, tad mūsų komanda drąsiai Jums patars ir rekomenduos geriausią variantą ir tinkamiausias galimybes Jūsų idėjų įgyvendinimui.

Norėdami sužinoti daugiau arba užsakyti siuvinėjimo paslaugą rašykite mums el. paštu info@zoop.lt arba skambinkite +37064775150